Šodien @microsoft@twitter.com man piezvanīja. Es uz pauzes - vai tiešām būs sadzinuši mani rokā un prasīs atlīdzināt par pirātiskajiem WinXP, ko es allegedly tiku lietojis studiju gados? :| Tomēr izrādījās, ka nē. Viņi sakarā ar to, ka es uz Azure kontu paņēmu, ko chatbotam lietoju. Īsti nesapratu, ko gribēja. Laikam, domāja, ka es uzņēmuma vārdā piereģistrējos.

Reku Linus (no TechTips) spēlējās ar MikroTik "smart" sviču youtu.be/b4Wp4SzdNj4

Uz Microsoft luis.ai/ (Language Understanding Intelligent Service) platformas uztaisīju čatbotu, kas man garlaicīgus tīkla administrēšanas darbiņus veic.

Pasākums pat pārseidzoši vienkāršs, tikai šis tas jāsakonfigurē web interfeisā. Lielako laika daļu pavadīju python slēdzot klāt, kurš pašu "administrēšanas" daļu dara.

Bezmaksas LUIS abonamentā iekļauti kkādi miljons pieprasījumi menesī, tā ka pietiks atliektiem galiem.

tiek oficiāli paziņota par noslēgtu. Atzīmējam katrs savās mājā izolācijā, ballīte nebūs.

18. diena pašizolācijā.

Rīts ir sācies ar vēlmi nestrādāt un iet ārā. Vainoju pulksteņa grozītājus.

Ir pagājušas div nedēļas, kopš saeļļoju vēlo. Vakar skatījos jūtūb, kur kadrs vienā pēcpusdienā iemācās bunny hop. Es māku pacelt priekšu, aizmuguri un britu banny hop (abi rati vienlaicīgi atraujas no zemes) - pamatlietas īstajam bunny hop. Vajag tik praktizēties.

Neskaitot balkonu, šodien pirmoreiz astoņu dienu laikā biju ārā no dzīvokļa - beidzās pārtika.

Ar manu desmit gadus veco CPU (pirmās paaudzes i5-760) un septiņus gadus veco midrange GPU (GeForce GTX660) jaunais ar low grafiku griežas ar 15 kadriem sekundē. Sajūta tāda, ka viss notiek zem ūdens - viss tik lēnu un ar aizturi :D Būs vien jāpagaida līdz šito varēs spēlēt (if ever).

shoot! jo ilgā šī izraisītā sociālā distancēšanā un ēdnīcas ciet, jo lielāka iespēja, ka noraušu

Es biju atradis labu vietu, kur patīkama atmosfēra, maz cilvēku, var paēst burgerīšus un alus padārgs. Alus cena ir svarīga, jo tās dēļ vieta nebūs populāra starp pirmā kursa studentiem.

Nebiju iedomājies, ka ir vēl viena cilvēku kategorijā, kurus interesē šīs pašas kvalitātes - cilvēki ar bērniem; un šobrīd līdz ūkai pilns. Un skaļš. Un ilgi jāgaida. Un basically -

Migrēju whatsapu uz jaunu telefonu un lol, whatsappam nevar pateikt norefrešoties no backupa bez pārinstalācijas. Kad pārinstelēju, tad nesūta reğistrācijas kodu, jo pārāk biežas instalācijas.

Paņēmu testam @mullvadnet@twitter.com VPNu uz div' mēnešiem. Redzēs kā būs.

Šamiem gan LV ir tikai viens serveris un tas pats īrēts (no makonix.lv), un internetos runā, ka neesot labākais variants strīmošanas servicu geoierobežojumu apiešanai.

Toties username ir ģenerēts un var maksāt ar bitkoiniem (kuru man nav).

OMG! Dzimšanas diena _keeps on giving_ ! Radu laptopam nācās māteni mainīt. Kas nozīmē to, ka bitlocker vajag ar atslēgu atšifrēt, bet šifrēšanas atslēga pakāsta :( un uz kompa bija seksīgi manis rakstīti Applocker rūļi kuriem, protams, nav backupa :((( Toties šodien sen aizmirstā, pus salauztā flešā uzgāju vajadzīgo atslēgu! Var sākt svinēt! (_)] Achievment (and hard drive) unlocked

Klausos Daughters "You Won't Get What You Want." Tīri labs. Būs vēl jāpapeta, kas notiek noise rock virzienā. open.spotify.com/album/21wg2jY

šodien atgrieza naudu par NASu. Trīs ar pus mēneši pagāja, līdz mēs officiāli esam šo pasākumu noslēguši.

Darbā kodā vajadzēja atrast, kas atmiņu aizēd. Uzliku (mūsdienām) mazu _heap size_ un ņemot palīgā VisualVM tūli atradu divas atmiņas nopludes.

Tagad domāju, ka vajag ik pa laikam produktu padarbināt vidē ar būtiski ierobežotiem resursiem. Ļoti ātri izgaismosies visādas problēmas.

Show more
XD

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!